Protest (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Date
lt: Data

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Time
lt: Laikas

en: The configuration options have been reset to their default values.
lt: Konfigūracijos  atstatyti į standartines reikšmes.

en: close
lt: uždaryti
