Protest (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: Date
nl: Datum

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Time
nl: Tijd

en: The configuration options have been reset to their default values.
nl: De configuratie-instellingen zijn teruggezet naar de standaardwaarden.

en: To Date
nl: Einddatum

en: close
nl: sluiten

en: From Date
nl: Begindatum
