Protest (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: Date
ro: Data

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Time
ro: Ora

en: The configuration options have been reset to their default values.
ro: Opţiunile de configurare au fost stabilite la valorile lor implicite.

en: To Date
ro: Până La Data

en: close
ro: închide
