Proteus (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Remove
af: Verwyder

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Question
af: Vraag

en: Topic
af: Onderwerp

en: - Please choose -
af: - Kies asseblief -
