Proteus (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Question
ast: Entruga

en: Medium
ast: Mediu

en: Topic
ast: Asuntu
