Proteus (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: Question
be: Пытанне

en: Medium
be: Сярэдні

en: Topic
be: Тэма

en: - Please choose -
be: - Выберыце -
