Proteus (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bs: Ukloni

en: Question
bs: Pitanje

en: Medium
bs: Srednje

en: Topic
bs: Tema

en: - Please choose -
bs: - Izaberite -
