Proteus (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Question
cs: Otázka

en: Medium
cs: Střední

en: Topic
cs: Téma

en: Questions
cs: Otázky

en: - Please choose -
cs: - Vyberte prosím -
