Proteus (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Question
eo: Demando

en: Medium
eo: Medio

en: Topic
eo: Temo

en: - Please choose -
eo: - Bonvolu elekti -
