Proteus (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: Small
es: Pequeño

en: Large
es: Grande

en: Question
es: Pregunta

en: Medium
es: Medio

en: Topic
es: Tema

en: Questions
es: Preguntas

en: - Please choose -
es: - Por favor, elija -
