Proteus (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Question
et: Küsimus

en: Medium
et: Keskmine

en: Topic
et: Teema

en: - Please choose -
et: - Palun vali -
