Proteus (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Question
fa: سوال

en: Medium
fa: متوسط

en: Topic
fa: موضوع

en: - Please choose -
fa: - لطفا انتخاب کنید -
