Proteus (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: Medium
fr: Moyen

en: Topic
fr: Sujet

en: - Please choose -
fr: - Choisissez -
