Proteus (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Question
gl: Pregunta

en: Medium
gl: Medio

en: Topic
gl: Tema

en: Questions
gl: Preguntas

en: - Please choose -
gl: - Elixa -
