Proteus (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Question
ja: 質問

en: Medium
ja: 中程度

en: Topic
ja: トピック

en: Questions
ja: 質問

en: - Please choose -
ja: - 選択してください -
