Proteus (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Question
jv: Pitakonan

en: Medium
jv: Sedheng

en: Topic
jv: Topik

en: - Please choose -
jv: - Mangga dipilih -
