Proteus (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Remove
kk: Өшіру

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Question
kk: Сұрақтар

en: Medium
kk: Орташа

en: Topic
kk: Тақырыпша

en: - Please choose -
kk: - Таңдаңыз -
