Proteus (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Question
kn: ಪ್ರಶ್ನೆ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Topic
kn: ವಿಷಯ
