Proteus (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Question
ku: پرسیار

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Topic
ku: بابەت

en: - Please choose -
ku: - تکایە دیاری بکە -
