Proteus (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Question
pl: Pytanie

en: Medium
pl: Średnie

en: Topic
pl: Temat

en: Questions
pl: Pytania

en: - Please choose -
pl: - Wybierz -
