Proteus (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: Small
pt: Pequeno

en: Large
pt: Grande

en: Question
pt: Pergunta

en: Medium
pt: Médio

en: Topic
pt: Tópico

en: Questions
pt: Questões

en: - Please choose -
pt: - Escolha -
