Proteus (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Question
ro: Întrebare

en: Medium
ro: Mediu

en: Topic
ro: Subiect

en: Questions
ro: Întrebări

en: - Please choose -
ro: - Alegeţi -
