Proteus (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Question
ru: Вопрос

en: Medium
ru: Средний

en: Topic
ru: Тема форума

en: Questions
ru: Вопросы

en: - Please choose -
ru: - Пожалуйста, выберите -
