Proteus (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Remove
sq: Hiq

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Question
sq: Pyetja

en: Medium
sq: Mesatar

en: Topic
sq: Tema

en: - Please choose -
sq: - Zgjidhni -
