Proteus (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Question
te: ప్రశ్న

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Topic
te: విషయం

en: Questions
te: ప్రశ్నలు

en: - Please choose -
te: - దయచేసి ఎంచుకోండి -
