Proteus (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Remove
bg: Премахни

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Question
bg: Въпрос

en: Medium
bg: Среда

en: Topic
bg: Тема

en: - Please choose -
bg: Избери
