Proteus (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Question
ca: Pregunta

en: Medium
ca: Mitjana

en: Topic
ca: Tema

en: Questions
ca: Preguntes

en: - Please choose -
ca: - Trieu -
