Proteus (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Remove
cy: Symud

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Question
cy: Cwestiwn

en: Medium
cy: Canolig

en: Topic
cy: Testun

en: Questions
cy: Cwestiynau

en: - Please choose -
cy: - Dewisiwch -
