Proteus (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Remove
de: Entfernen

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: Question
de: Frage

en: Medium
de: Mittel

en: Topic
de: Thema

en: Questions
de: Fragen

en: - Please choose -
de: - Bitte auswählen -

en: Go to the next question
de: Gehe zur nächsten Frage
