Proteus (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Question
el: Ερώτηση

en: Medium
el: Μέσο

en: Topic
el: Θέμα

en: Questions
el: Ερωτήσεις

en: - Please choose -
el: - Παρακαλώ επιλέξτε -
