Proteus (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Question
eu: Galdera

en: Medium
eu: Ertaina

en: Topic
eu: Gaia

en: Questions
eu: Galderak

en: - Please choose -
eu: - Hautatu -
