Proteus (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Question
fi: Kysymys

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Topic
fi: Aihe

en: Questions
fi: Kysymykset

en: - Please choose -
fi: - Valitse -
