Proteus (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Question
he: שאלה

en: Medium
he: בינוני

en: Topic
he: נושא

en: Questions
he: שאלות

en: - Please choose -
he: - נא לבחור -
