Proteus (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Question
hu: Kérdés

en: Medium
hu: Közepes

en: Topic
hu: Témakör

en: Questions
hu: Kérdések

en: - Please choose -
hu: - Kiválasztás -
