Proteus (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Question
is: Spurning

en: Medium
is: Miðlungs

en: Topic
is: Umræðuefni

en: Questions
is: Spurningar

en: - Please choose -
is: - Vinsamlegast veljið -
