Proteus (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Question
it: Domanda

en: Medium
it: Medio

en: Topic
it: Argomento

en: Questions
it: Domande

en: - Please choose -
it: - Scegli -
