Proteus (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Question
ka: შეკითხვა

en: Medium
ka: საშუალო

en: - Please choose -
ka: - გთხოვთ, აირჩიოთ -
