Proteus (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Question
lv: Jautājums

en: Medium
lv: Vidējs

en: Topic
lv: Tēma

en: Questions
lv: Jautājumi

en: - Please choose -
lv: - Lūdzu izvēlies -
