Proteus (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Remove
mn: Устгах

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Question
mn: Асуулт

en: Medium
mn: Дундаж

en: - Please choose -
mn: Сонгоно уу
