Proteus (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Question
sk: Otázka

en: Medium
sk: Stredná

en: Topic
sk: Téma

en: Questions
sk: Otázky

en: - Please choose -
sk: - Prosím vyberte si -
