Proteus (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Question
uk: Питання

en: Medium
uk: Середній

en: Topic
uk: Тема

en: Questions
uk: Питання

en: - Please choose -
uk: - Оберіть будь-ласка -
