Proteus (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Question
vi: Câu hỏi

en: Medium
vi: Vừa

en: Topic
vi: Chủ đề

en: - Please choose -
vi: - Vui lòng chọn -
