Proteus (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Question
bo: དྲི་བ

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Topic
bo: གླེང་གཞི

en: - Please choose -
bo: - འདེམས་རོགས -
