Proteus (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Question
da: Spørgsmål

en: Topic
da: Emne

en: Questions
da: Spørgsmål

en: - Please choose -
da: - Vælg venligst -

en: Reset all levels.
da: Nulstil alle niveauer.

en: Reset all questions.
da: Nulstil alle spørgsmål.
