Proteus (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Question
hi: सवाल

en: Medium
hi: माध्यम

en: Topic
hi: विषय

en: - Please choose -
hi: - कृपया चुने -
