Proteus (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Question
hr: Pitanje

en: Medium
hr: Srednji

en: Topic
hr: Tema

en: - Please choose -
hr: - Molim odaberite -
