Proteus (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Question
id: Pertanyaan

en: Medium
id: Sedang

en: Topic
id: Topik

en: Questions
id: Soal

en: - Please choose -
id: - Pilih salah satu -
