Proteus (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Remove
km: យកចេញ

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Question
km: សំណួរ

en: Medium
km: មធ្យម

en: Topic
km: ប្រធានបទ

en: - Please choose -
km: - សូម​ជ្រើស -
