Proteus (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Question
lt: Klausimas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Topic
lt: Tema

en: Questions
lt: Klausimai

en: - Please choose -
lt: - Prašome pasirinkti -
