Proteus (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
mr: काढा

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Question
mr: प्रश्न

en: Topic
mr: विषय

en: - Please choose -
mr: - कृपया निवडा -
